Dopis od milující matky

17. srpna 2008 v 9:52 | DeNíQ♥ |  → Moje kecy
Můj drahý synu !

Píšu pomalu protože vím, že neumiš rychle číst. Už nebydlíme tam, kde jsme bydleli. Tvůj otec četl, že nejvíc dopravních nehod se stane v 20 kilometrovém okruhu od bydliště proto jsme se přestěhovali. Nemůžu ti napsat číslo domu protože předešli obyvatelé ho odmontovali a vzali s sebou aby si nemuseli měnit adresu. Všechno je velmi pěkne v novém domě. I pračku máme, ikdyž nějak nefunguje. Vložila jsem do ní šaty zatáhla jsem za provázek a od té doby jsem ty šaty neviděla. Ale není to špatné.

Minulý týden pršelo jen dvakrát. Jednou tři dni a jednou čtyři dni. Poslala jsem kabát který jsi chtěl, ale podle tvého otce by byl balík kvůli knoflíkům přiliš těžký tak jsem je uřezala. Najdeš je v levé kapse. Tvoje sestra dnes ráno porodila ale ještě nevíme co. Takže ti zatím nemůžu říct, jestli jsi strejda nebo teta.

Tvůj bratr si včera zabouchl kliče v autě, dost jsme se báli protože trvalo víc než dvě hodiny, než mě s otcem z toho auta vysvobodili.

Soused minulý týden spadl do sudu s domácí hruškovicí. Zkoušeli ho vytáhnout, ale hrdinsky je přemohl a utopil se. Tři dni hořel v krematoriu.

Ale jinak se nic zvláštního neděje, všechno je ve starých kolejích.
Tvoje milující matka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama